REFERENCIE

"Touto cestou by som rada ešte raz chcela poďakovať za skvelý ľudský, vysoko profesionálny prístup pani Horváthovej počas návrhov nasej kuchyne a kúpeľne do nasej chalúpky snov. Taktiež musím vyzdvihnúť skvelú ústretovú komunikáciu a dochvíľnosť, čo už je dnes skôr vzácnosť. Všetky návrhy sme dostali nie len že v dohodnutom termíne, ale dokonca skôr. Chcela by som vyzdvihnúť s akou trpezlivosťou a dôslednosťou boli vypočuté všetky naše názory, postrehy a nápady a hneď na prvýkrát boli pretavené v návrhoch. Pri kuchyni sme sa natrápili, ale vďaka citlivému oku, zmyslu pre detail a skúsenostiam pani Horváthovej, mame perfektnú funkčnú a štýlovú kuchyňu, v ktorej sa naozaj skvelo varí a pečie. Chceme ešte vyzdvihnúť veľmi flexibilný prístup pri výbere cenovo veľmi dostupných riešení, doplnkov a obkladov.                                                 Pomer cena, výkon a krátky termín vyhotovenia návrhov je nadštandardný. K vizualizáciám dostali aj všetky technické výkresy vo vopred dohodnutej cene, s ktorými náš stolár vedel bez problémov pracovať.

 Moments môžeme len vrelo odporučiť. Výsledok je úžasný. 

CHALÚPKA, OSRBLIE

rodina Koleková

Mám dosť vysoké nároky, čo sa týka dizajnu, no Vy ste nemali problém sa na základe "indícií" do nich vcítiť. Klobúk dolu. Ste veľmi šikovná a vidieť, že veci riešite komplexne.

NÁVRH ŠATNÍKU

p.Pavelková

Po predchádzajúcej zlej skúsenosti s pôvodným dizajnérom som naozaj rada, že som hľadala ďalej a našla p. Horváthovú. Už počiatočná komunikácia a jej nadšenie pre náš projekt ma potešili a čím dlhšie sme spolupracovali, tým viac som sa utvrdila v tom, že je človek na správnom mieste. Pomohla nám s výberom podláh, farieb, stien, nábytkov, sanity, fasády, doplnkami...Vlastne úplne so všetkým. V skratke povedané, som naozaj veľmi rada, že dokázala poradiť a vďaka nej máme nádherné vysnívané bývanie presne podľa nášho vkusu, kde všetko so všetkým krásne ladí. Nemohli sme vybrať lepšie. Ďakujeme!

BOHO RD, SENEC

p.Poórová

S Vašim návrhom som nad mieru spokojná, úplne ste sa trafili do môjho vkusu. Už sa teším, keď bude zrealizovaný. Bola to asi jediná vec, ktorá ma po dlhej dobe v súvislosti s domom potešila.

DETSKÁ IZBA

p.Skaličanová

Návrh sa nám neskutočne páčil, otvorili ste nám úplne iné možnosti! Celý čas sme len pozerali a vraveli WAU! 

RD DONOVALY

p.Pitáková

S Vašou prácou sme veľmi spokojní, dali sme Vám (tým netradičným priestorom) výzvu, ktorú ste prekonali nad očakávania.

RD HRACHOVO

p.Marek